REGULAMIN SKLEPU INTERNETOWEGO GARDENANA.PL

Właścicielem sklepu internetowego gardenana.pl

jest firma KWIATY S.C. z siedzibą przy ul. Światowida 63, 03-144 Warszawa

NIP 5242715633

 

Prosimy o zapoznanie się z treścią niniejszego regulaminu, ponieważ złożenie zamówienia jest jednoznaczne z jego akceptacją.

Ceny towarów podane są w polskich złotych i zawierają podatek VAT (są cenami brutto).

SKŁADANIE I REALIZACJA ZAMÓWIENIA

1. Warunkiem realizacji zamówienia jest poprawne wypełnienie formularza dostępnego na stronie www.gardenana.pl

2. Bardzo ważne jest podanie numeru telefonu i adresu e-mail – przyjęcia zamówienia potwierdzane jest na podany adres e-mail, nr tel. zapewnia natychmiastowy kontakt z klientem w razie zaistnienia konieczności.

3. Płatności internetowe realizowane są za pośrednictwem Przelewy24.pl, PayPal lub wpłaty na nasze konto bankowe mBank: 14 1140 2004 0000 3402 7023 2700

4.Zastrzegamy sobie możliwość odrzucenia zlecenia, jeżeli istnieje uzasadnione podejrzenie, że zawiera treści obraźliwe, zniesławiające lub naruszające dobra osób trzecich.

5. Koszt dostawy kwiatów i upominków to 18zł. Koszty dostawy mogą wzrastać, jeżeli dostawa jest kierowana do miejscowości trudno dostępnych lub znacznie oddalonych od miejscowości powiatowych. Na terenie Warszawy i okolic zamówienia będą realizowane przez Naszą kwiaciarnię, poza tym obszarem zamówienie jest przekazywane do ogólnopolskiej sieci kwiaciarni Euroflorist.

6. Zamówienia będą przetwarzane i uznane za wiążące w momencie odnotowania pieniędzy na koncie lub otrzymania informacji od Przelewy24.pl o wpływie gotówki od zamawiającego. W celu przyśpieszenia realizacji zamówienia prosimy o przesłanie na mail lub fax potwierdzenia realizacji przelewu lub dowodu wpłaty.

7. Nie ponosimy odpowiedzialności za opóźnienie lub nie dostarczenie przesyłki wynikające z podania błędnych lub niepełnych danych przez zamawiającego.

8. W związku z sezonowym występowaniem niektórych kwiatów oraz indywidualnym stylem ich układania istnieje możliwość, iż doręczane bukiety mogą się minimalnie różnić od zaprezentowanych na zdjęciach. Zastrzegamy sobie prawo do zastąpienia jednego kwiatu innym o podobnej kolorystyce i wartości. Produkty na zdjęciach mogą nieznacznie różnić się od oferowanych w sprzedaży np. upominki itp.

9. Zamówienia specjalne na takie okazje jak Ślub, Komunia prosimy składać z tygodniowym wyprzedzeniem. Preferowany kontakt telefoniczny: 512 981 040 lub 513 261 803.

10. Doręczenie kwiatów/upominków odbywa się od poniedziałku do niedzieli w godzinach od 9:00 do 21:00;

11. Nie jesteśmy w stanie zagwarantować godziny dostawy w takie dni jak: Walentynki, Dzień Kobiet, Dzień Matki.

12. Kwiaty i upominki można także zamawiać telefonicznie pod numerem tel. 512 981 040 lub 513 261 803. Składając w ten sposób zamówienie można dokonać płatności przelewem na nasze konto lub zapłacić kartą  (wystarczy podać numer i datę ważności karty).

13. Zamówienie na dostawę kwiatów można złożyć również osobiście w naszej kwiaciarni GardenAna przy ul. Światowida 63 w Warszawie, płacąc gotówką lub kartą.

ZWROTY I REKLAMACJE

1. W przypadku gdy kwiaciarnia nie jest w stanie zrealizować zamówienia zwróci klientowi pełną wartość zamówienia.

2. Klient ma możliwość rezygnacji z zamówienia w terminie 3 dni od jego złożenia. W takim przypadku wartość zamówienia zostanie pomniejszona o koszty związane z opłatą poniesioną za przelew lub przekaz pocztowy.

3. Zdobywamy Państwa zaufanie od ponad 7 lat, staramy się aby nasze kwiaty były zawsze świeże, a prace ciekawe. Zamówienia dowozimy terminowo i zgodnie z zaleceniami klienta, dlatego gdy pojawi się z naszej strony błąd dołożymy wszelkich starań, aby odbudować Państwa zaufanie. Każda reklamacja zostanie potraktowana poważnie i szczegółowo rozpatrzona. Po przeanalizowaniu zaistniałego problemu kwiaciarnia zaprezentuje propozycje rekompensaty.

ODSTĄPIENIE OD UMOWY

1. Prawo odstąpienia od umowy nie przysługuje Klientowi w przypadku świadczeń usług, jeżeli Kwiaciarnia Internetowa www.gardenana.pl wykonała w pełni usługę za wyraźną zgodą konsumenta i spełniono obowiązek poinformowania konsumenta o utracie prawa do odstąpienia od umowy po spełnieniu świadczenia oraz w przypadku świadczeń, w których przedmiotem świadczenia jest rzecz niefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta, dla zaspokojenia jego indywidualnych potrzeb lub ściśle związanych z jego osobą (produkty na specjalne zamówienie klienta), a także w przypadku świadczeń, które z uwagi na ich charakter nie mogą zostać zwrócone lub które mają krótki termin przydatności do użycia, stosownie do przepisów art. 38 pkt 1, 3, 4 Ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz.U. 2014 poz. 827).

2. Prawo do odstąpienia od umowy nie przysługuje konsumentowi po terminie spełnienia świadczenia, w przypadku, gdy usługa została wykonana przez Kwiaciarnię Internetową www.gardenana.pl terminowo i zgodnie z życzeniem Klienta, stosownie do art. 38 pkt 1 Ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz.U. 2014 poz. 827).

OCHRONA PRYWATNOŚCI

Zapewniamy całkowite bezpieczeństwo i prywatność. Wszelkie dane osobowe klienta są przetwarzane zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych. Informacje przekazane przez klienta wykorzystywane są jedynie w procesie realizacji zamówienia i nie są udostępniane osobom niepowołanym.

POSTANOWIENIA KOŃCOWE

1. Podane ceny produktów mogą ulec zmianie bez uprzedzenia.

2. Dostępność niektórych kwiatów  może być ograniczona ze względu na sezonowość ich występowania.

3. W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem mają zastosowanie odpowiednie przepisy kodeksu cywilnego.