was successfully added to your cart.

skaza

„Skaza” uroczysta premiera adaptacji erotycznego thrillera

By | Bez kategorii | No Comments

W warszawskim teatrze Syrena odbyła się premiera adaptacji „Skazy”, erotycznego thrillera, opowiadającym o związku starszego mężczyzny i młodej kobiety. W rolach głównych wystąpili Jacek Poniedziałek i Anna Terpołowska. A kto przyciągał uwagę na premierze spektaklu? Dodajmy, że pojawili się między innymi: Michał Żebrowski z żoną, Agnieszka Michalska i Krystyna Janda. Kwiaty dla aktorów przygotowała kwiaciarnia GardenAna.

GardenAna – Kwiaciarnia Warszawa

Nasze kwiaty na premierze spektaklu Honeymoon w teatrze Kamiennica

By | Bez kategorii | No Comments

17 marca w Teatrze Kamienica odbyła się premiera spektaklu Honeymoon z Natalią Lesz, Aleksandrą Mikołajczyk oraz Katarzyną Pakosińską w rolach głównych.
Honeymoon to wzruszająca i zabawna komedia obyczajowa, która opowiada o trzech diametralnie różnych kobietach: Barbarze, Christine oraz Lindzie.
Barbara (Katarzyna Pakosińska) to teoretycznie szczęśliwa mężatka, która od siedmiu lat jest w związku małżeńskim. Christine (Aleksandra Mikołajczyk), jako świeżo upieczona rozwódka, spełnia się zawodowo i wciąż marzy o wielkiej miłości. Linda (Natalia Lesz) jest wyrachowaną realistką, która bez skrupułów wykorzystuje zakochanych w niej mężczyzn.
Kobiety spotykają się w wigilijny wieczór – co wyniknie z tego spotkania? Czy tak różne osobowości znajdą wspólny język?
Zabawna i lekka opowieść o kokietkach, żonach, matkach i kochankach –  o kobietach, które marzą o tym samym – bezwarunkowej miłości, akceptacji i szczęściu.
Spektakl autorstwa Gabriel Barylli w przełożeniu Marka Szalszy wyreżyserował Jacek Papis. O scenografię i kostiumy zadbała Katarzyna Adamczyk. Kwiaty dla aktorów przygotowała kwiaciarnia GardenAna.

Nasze kwiaty na deskach teatru Syrena w spektaklu OBŁOMOW (ANTY)ROMANS

By | Bez kategorii | No Comments

8 czerwca 2013 odbyła się premiera spektaklu pt. „Obłomow (anty)romans” inaugurującego Małą Scenę Teatru Syrena. Spektakl realizowany będzie w dolnym foyer Teatru Syrena, w którym mieści się również Café & Bistro Syrena. Na nowo zaaranżowana przestrzeń, przeniesie odbiorcę do teatru, w którym aktora i widza nie dzielą konstrukcje sceniczne; wszyscy w takim samym stopniu uczestniczą w historii. Kwiaty dla aktorów i wystrój spektaklu przygotowała kwiaciarnia GardenAna.

http://teatrsyrena.pl/lista-spektakli/oblomow-anty-romans,s10.html

Verva Street Racing 2011 – nasze kwiaty dla Gosi Baczyńskiej i Małgorzaty Kożuchowskiej

By | Bez kategorii | No Comments

Małgorzata Kożuchowska wystąpiła jako modelka w Teatrze Wielkim. Nie była to jej kolejna aktorska kreacja, a prawdziwe wyzwanie.

18 czerwca odbył się pokaz Gosi Baczyńskiej w ramach Verva Street Racing 2011. Projektantka pokazała na nim swoją ostatnią kolekcję „Collection 2011”. Gwiazdą wieczoru okazała się Małgorzata Kożuchowska. Aktorka wystąpiła na wybiegu jako modelka zamykająca pokaz. Miała na sobie złotą sukienkę, przygotowaną specjalnie dla niej na ten wieczór. Strój byłby idealny dla współczesnej wojowniczki Xeny, a wzory, faktura i ćwieki dodały pazura całości stylizacji. Małgorzata Kożuchowska prezentowała się perfekcyjnie.

Na zakończenie pokazu, prezes Orlenu wręczył aktorce bukiet kwiatów wykonanych przez kwiaciarnie Gardenana oraz czek na 20 tys. zł na fundację „Mam marzenie”, której Małgorzata Kożuchowska jest ambasadorką.

Tort z kwiatów bzu i goździka. Bezkaloryczny, a jaki kremowy!

By | Bez kategorii | No Comments

i jeszcze wisienka. Kwiaty nie tylko do patrzenia i wąchania. Przygotowanie z nich „ciasteczka” zapowiadają deserową ucztę….

Kwiatek to dopiero punkt wyjścia. Zachęcam do zabawy konwencją, zwłaszcza w maju, kiedy mamy tyle okazji do świętowania: śluby, komunie, Dzień Matki. Mieszając rzeczywiste desery z fikcyjnymi, na pewno zapiszemy się w pamięci naszych gości.