Bez kategorii

Nasze kwiaty na premierze spektaklu Honeymoon w teatrze Kamiennica

By 20 marca 2013 6 marca, 2016 No Comments
GardenAna – Kwiaciarnia Warszawa

17 marca w Teatrze Kamienica odbyła się premiera spektaklu Honeymoon z Natalią Lesz, Aleksandrą Mikołajczyk oraz Katarzyną Pakosińską w rolach głównych.
Honeymoon to wzruszająca i zabawna komedia obyczajowa, która opowiada o trzech diametralnie różnych kobietach: Barbarze, Christine oraz Lindzie.
Barbara (Katarzyna Pakosińska) to teoretycznie szczęśliwa mężatka, która od siedmiu lat jest w związku małżeńskim. Christine (Aleksandra Mikołajczyk), jako świeżo upieczona rozwódka, spełnia się zawodowo i wciąż marzy o wielkiej miłości. Linda (Natalia Lesz) jest wyrachowaną realistką, która bez skrupułów wykorzystuje zakochanych w niej mężczyzn.
Kobiety spotykają się w wigilijny wieczór – co wyniknie z tego spotkania? Czy tak różne osobowości znajdą wspólny język?
Zabawna i lekka opowieść o kokietkach, żonach, matkach i kochankach –  o kobietach, które marzą o tym samym – bezwarunkowej miłości, akceptacji i szczęściu.
Spektakl autorstwa Gabriel Barylli w przełożeniu Marka Szalszy wyreżyserował Jacek Papis. O scenografię i kostiumy zadbała Katarzyna Adamczyk. Kwiaty dla aktorów przygotowała kwiaciarnia GardenAna.